| O szkole

Szkoła Języków Obcych PROVIDENCE istnieje od 2001 roku i prowadzi kursy języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Celem każdego kursu jest wyposażenie Słuchacza w narzędzie komunikacji jakim jest znajomość języka obcego. Atutem szkoły jest nauka w małych grupach (maksymalnie 4 osoby).

Przygotowujemy do matury.
Uczestnikami kursu mogą być osoby, które pragną zdawać egzamin maturalny z języka obcego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co umożliwia bardzo aktywne uczestniczenie we wszystkich ćwiczeniach. Są to zajęcia pozwalające na rozwijanie i opanowanie sprawności umożliwiających zdanie egzaminu.

Na kursach ogólnych szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, poznawanie i ćwiczenie podstawowych funkcji językowych, na prawdziwym używaniu języka obcego w scenkach tematycznych, rozmowach, grach i specjalnych ćwiczeniach komunikacyjnych.
Rozwijanie umiejętności pisania i czytania. Teksty czytane, dobierane są tak aby były interesujące a także zawierały odpowiednią ilość nowego, użytecznego słownictwa. Ćwiczenia dotyczące pisania dobierane są tak, by wyposażyć uczestnika w umiejętności redagowania tych tekstów, które mogą okazać się przydatne w życiu zawodowym lub prywatnym. Są to przede wszystkim listy prywatne, handlowe, raporty, podania, oferty czy e-maile.
Ważną rolę w znajomości języka pełni słownictwo. Im więcej znamy słów tym łatwiej jest nam wyrazić myśli. Zapamiętywanie słów wspomagane jest atrakcyjnymi ćwiczeniami, grami, konkursami i zabawami.

Grodzisk WLKP
Rakoniewice

600-420-827
502-632-654

biuro@providence.szkola.pl


>> więcej

2014 - 2018 © Providence Szkoła Języków Obcych


ul. Śliwkowa 16
62-065 Grodzisk Wielkopolski


ul. Zamkowa 5/2
62-067 Rakoniewice


projekt i wdrożenie: amrstudio.pl